Alanud on naljakuu!

Elust enesest

Rahvale on vaja tsirkust ja leiba, seda me teame! Nalja peab saama. Aga et naljategemine pole naljaasi, siis võtsime kasutusele parima inspiratsiooniallika, mida elu pakkuda suudab. Nimelt elu ise! Parimad naljad juhtuvad ikka ootamatult ja pikalt mõtlemata. Nii oleme kokku kogunud oma töötajate lustakad juhtumid klientidega. Naerge koos meiega!
  • Lubage esitleda suurepärast oskust oma tööülesannete täitmisel- meie töötajad on tublid, kui luurekoerad!
  • Kord küsis üks Oriendi kaupluse müüja kolleegilt, et kuidas aru saada, mis firma koopiapaberiga tegu on. Pakil nimelt ei olnud midagi kirjas. Tubli ja asjalik kolleeg nuusutas paberi pakki ja teatas tähtsalt, et see on ju MultiCopy! Nüüd oli ka müüja kord koopiapaberit nuusutada ning imeliku näoga tunnistada- tõepoolest, lõhnabki, nagu MultiCopy koopiapaber! Selle fakti üle juba vaielda ei tasu.
  • Veel on pahane klient meile helistanud ja kurtnud:  „Miks te saatsite mulle mingit Navigatorit – ma ju tellisin Aaneli paberit?``
  • Kas oled vahel mõelnud, kui suur on 76x76 mm märkmepaber? Seda küsitakse meilt üsna tihti!
  • Kas lubadus „telli talvel, saad kevadel kätte“ peab paika? Või teevad seda vaid kaugele ette mõtlevad kliendid- kindluse mõttes tellivad oma kauba talvel, et see kevadeks kohal oleks. Tegelikult juhtub seda vaid siis, kui teha tellimus reedel, 20.märtsil, päev enne ametliku kevade saabumist. Nagu üks klient tegi ja ise avastuse üle naeris. Tõepoolest, geniaalne avastus ja ajastus!
 

Väike nali müügisekretärile 1. aprill 2015

Pilt meie tänahommikusesest kontorist, kus sai pisut puhkuselt naasva müügisekretäri töökohta uuendatud :)
Reageering

 

 

 

Date: 
Wednesday, April 1, 2015 - 09:30
MasterCard VISA