UUED TOOTED! Etiketiprinter ja iseliimuvad paber- ja plastiketiketid Leitz ICON

Etiketiprinter Leitz ICONMeil on suur rõõm tutvustada uusi tooteid sarjast Leitz ICON. Rõõmuga tutvustame teile  nutikat etiketiprinterit Leitz ICON , mis vastab kõikidele markeerimisvajadustele. Lisaks veel erinevas suuruses kleebisetiketid nii paberist kui plastist, mis leiavad oma koha igas kontoris. Ja miks mitte ka kodukontoris. Arhiveerimisel on informatsiooniga etikette hea karpidele ja kaustadele peale kleepida. Kirjade saatmisel ei pea enam aadresse käsitsi ümbriku peale kirjutama, trüki vaid etikett ja hetkega on aadressikleebis turvaliselt ümbrikule kinnitatud. Kodus võib väikseid etikette kasvõi keeleõppeks kasutada- prindi vaid uues keeles kleebis ning aseta õige asja peale. Kleebisetikettide kasutusala on väga mitmekülgne!

Milline siis on see mitmekülge ja nutikas etiketiprinter, mis kõigi nende etikettide printimisega tublilt ja kiirelt hakkama saab?

Erinevatele vajadustele ja otstarvetele mõeldud kleebiserullid toimivad veatult etiketiprinteris Leitz ICON. Tegu on meie tootevalikus uue tootega ning see nutikas etiketiprinter prindib nii horisontaalis- kui ja vertikaalis ning lõikab sobivasse mõõtu. Nutikaks teeb toote USB- ja WiFi ühenduse olemasolu.

Kõikvõimalike märgistusvajaduste teostamiseks on seade unikaalne ja mugav toode. 6 olulist iseloomustajat ühes seadmes:

  1. Esiteks rõhutame suure rahuloluga printeri kasutamise ülimat lihtsust. Etikettide printimise kassettide vahetamine ei saaks enam lihtsam olla: ei mingit segadust ega sekeldust, lihtsalt kukuta õige kassett masinasse ja töö jätkub.
  2. Etiketiprinter Leitz ICON sisaldab endas kolme seadet- teeb ära etiketiprinteri  ja kleepkirjamasina töö ning asendab etiketi mallilehti.
  3. Etiketiprinter on mitmekülgne, sest saab hakkama erinevate formaatidega: kuni  88 mm lai ja 2,7 m pikk
  4. Tänapäeval ei saa kuidagi üle ega ümber mobiilsusest. Ka seda just Leitz Iconi etiketiprinter on - võta printer kaasa, kuhu vaja, lisaks kasuta ka Li-ion akupakki, mis kestab 12 tundi või kuni 12000 väljaprinditud etiketti. Loomulikult on aku ka laetav.
  5. Juba eelnevalt nimetatud, etiketiprinter on äärmiselt nutikas. Printeril on rakenduspõhine WiFi ning töötab nii arvuti, nutitelefoni kui tahvelarvutiga.
  6. Printer, mis prindib kuni 200 etiketti minutis, on loomulikult kiire.

Printides kuni 200 etiketti minutis, on seadme trükitihedus kuni 300x600dpi. Samuti ei pea muretsema, et mis saab siis, kui poole printimise pealt etiketirull ootamatult otsa saab: nutikas etikettikassett jälgib allesjäänud etiketi pikkust ja vajadusel hoiatab. Intelligentne etiketikassett lausa suhtleb sinu arvuti, nutitelefoni või tahvliga. Etiketikassett annab isegi teada, millist tüüpi etikette parasjagu printeris trükitakse ning kassett on toodetud taaskasutatud kartongist- igal sammul püüame keskkonnasäästlikult tegutseda.

Kleebiseprinter Leitz ICON sobib koostööks lisaks tahvelarvutile ja nutitelefonile ka PC, Mac-i kasutades. Printerit on võimalik kasutada ka akuga (lisavarustuses Li-ion aku 2200mAh - kuni 4h tööd/500 etiketti).

Etiketiprinteri  mõõtmed  on 209 x 111 x 129 mm ja kaal on 1,27kg.  
Printeril on loomulikult ka garantii, mis on 2 aastat. 

Et nii mitmekülgselt nutikas printer kasutult ei seisaks ja oma täispotentsiaali kasutada saaks, selleks on meie toodete seas on pakkuda nii plastist kui paberist etikette. Loomulikult on valikus erineva laiusega etiketikassette, et vastavalt vajadusele oleks sobivas suuruses etikette võimalik printida. Näiteks 12mm laiusega plastetiketid 10m pikkuses rullis.  

Plastikust etikette on kerge eemaldada ning kasutatud liim on nii vee kui UV kiirtele vastupidav. 

Veel on pakkuda kleebiserulle paberil, jällegi erinevates mõõtudes, näiteks 39mmx22m ja 61mmx22m. Erinevad mõõdud on saadaval, sest ka meie klientide soovid on erinevad. 

Iseliimuv kleebisetikett rullis mõõtudega 50x88mm on mõeldud kasutamiseks Leitz ICON uutes etiketiprinterites. Ühel rullil on lausa 435 etiketti. 

Leitz ICON tootevaliku leiad >> SIIT

 

 

 

Date: 
Monday, September 21, 2015 - 13:15
MasterCard VISA