Tere, külaline!
|
Img
Klienditeenindus

Telefon: +372 650 4885

Email: info[ät]okt.ee

E-R (08:30-17:00)

Img

Img
TURVALINE OSTUKOHT

Tarnitud tellimusi: 470209+

Ühikuid laos: 300000+

28-aastat kogemust

Icon

Müügiosakond

Tel. +372 650 4885

E-R (08:30-17:00)

E-mail: info@okt.ee

 


 

Kaia Annus

Müügisekretär

Mob: (+372) 650 4885

E-mail: info@okt.ee 

 

Imre Tamm

Ärikliendihaldur

Mob: (+372) 5553 7600

E-mail: imre@okt.ee 

 

Signe Kask

Ärikliendihaldur

Mob: (+372) 5099 167

E-mail: signe@okt.ee

 


 

Marko Moor

Pearaamatupidaja

Mob: (+372) 5656 6406

E-mail: marko@okt.ee 

 

Marina Mironova

Ostujuht

Mob: (+372) 5556 8096

E-mail: marina@okt.ee 

Icon

Ostuosakond

Tel. +372 651 2679

E-R (08:30-17:00)

E-mail: ost@okt.ee

 


 

Urmas Nuiamäe

Ärikliendihaldur

Mob: (+372) 562 08010

E-mail: info@okt.ee 

 

Alan Paadik

Logistika

E-mail: alan@okt.ee 

Mob: (+372) 517 4841

 

Merlin Lääne

Ärikliendihaldur

Mob: (+372) 5553 7185

E-mail: merlin@okt.ee 

 


 

Kristo Ruben

Juhatuse liige

Mob: (+372) 5553 3138

E-mail: kristo@okt.ee 

 

Maris Zarinš

Ostuassistent

Mob: (+372) 5556 8097

E-mail: maris@okt.ee

Icon

Raamatupidamine

Tel. +372 651 2681

E-R (08:30-17:00)

E-mail: arved@okt.ee

 


 

Kuldar Gorbunov

Ärikliendihaldur

Mob: (+372) 507 6267

E-mail: kuldar@okt.ee 

 

Tiina Reidma

Juhatuse liige

Mob: (+372) 5077 092

E-mail: tiina@okt.ee 

 

Allar Gorbunov

Juhatuse liige

Mob: (+372) 5032 798

E-mail: allar@okt.ee 

 


 

Angelina Litau

Lapsepuhkusel

(Asendab Imre Tamm)

Mob: (+372) 5553 7600

E-mail: imre@okt.ee

 

Rauno Liksor

Logistika

Mob: (+372) 516 2589

E-mail: rauno@okt.ee

Mööblisalong (E-R 09:00-17:00)

Valukoja 10, 11415, Tallinn

Ülemiste City, Lurichi maja

Tel. (+372) 5850 0330

E-mail: tanel@okt.ee

 

AS Orient Office

Registrikood: 10522366

KMKR: EE100442681

Pank: SEB Pank AS IBAN: EE121010022037133002 

SWIFT: EEUHEE2X

Ladu (E-R 08:00-17:00)

Visase tn. 5 11415 Tallinn

Via-Estonia laokompleks, estakaad nr. 2

Telefon: +372 6517 030

Email: info@okt.ee

 

Projektimüük

Võta meiega ühendust, et saaksime oma, teadmiste ja oskustega aidata Sinu projekti teoks teha!

Email: info@okt.ee

Tel. +372 650 4885

Valukoja 10, 11415, Tallinn

Kontor (E-R 08:30-17:00)

Järvevana 7B, 10138 Tallinn

A-korpus

E-mail: info@okt.ee

Telefon: +372 650 4885

 

Hulgimüük

Meie inimesed on pühendunud sellele, et kliendid tunneksid end igal sammul hästi ning tarne oleks võimalikult kiire.

Email: info@okt.ee

Tel. +372 650 4885

 

 

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.