Tere, külaline!
|
Img
Klienditeenindus

Telefon: +372 650 4885

Email: info[ät]okt.ee

E-R (08:30-17:00)

Img
TURVALINE OSTUKOHT

Teie andmed on kaitstud

Icon

Müügiosakond

Tel. +372 650 4885

E-R (08:30-17:00)

E-mail: info@okt.ee

 


 

Katri Kubjas

Müügisekretär

Mob: (+372) 5553 7184

E-mail: katri@okt.ee 

 

Imre Tamm

Ärikliendihaldur

Mob: (+372) 5553 7600

E-mail: imre@okt.ee 

 

Signe Kask

Ärikliendihaldur

Mob: (+372) 5099 167

E-mail: signe@okt.ee

 


 

Marko Moor

Pearaamatupidaja

Mob: (+372) 5656 6406

E-mail: marko@okt.ee 

 

Marina Marinova

Ostujuht

Mob: (+372) 5556 8096

E-mail: marina@okt.ee 

 

Alan Paadik

Logistika

E-mail: alan@okt.ee 

Icon

Ostuosakond

Tel. +372 651 2679

E-R (08:30-17:00)

E-mail: ost@okt.ee

 


 

Urmas Nuiamäe

Ärikliendihaldur

Mob: (+372) 562 08010

E-mail: urmas@okt.ee 

 

Angelina Litau

Ärikliendihaldur

Mob (+372) 5553 7188

E-mail: angelina@okt.ee 

 

Merlin Lääne

Ärikliendihaldur

Mob: (+372) 5553 7185

E-mail: merlin@okt.ee 

 


 

Kristo Ruben

Juhatuse liige

Mob: (+372) 5553 3138

E-mail: kristo@okt.ee 

 

Maris Zarinš

Ostuassistent

Mob: (+372) 5556 8097

E-mail: maris@okt.ee

 

Rauno Liksor

Logistika

E-mail: rauno@okt.ee

Icon

Raamatupidamine

Tel. +372 651 2681

E-R (08:30-17:00)

E-mail: arved@okt.ee

 


 

Valeria Shtolf

Ärikliendihaldur

Mob: (+372) 5326 7263

E-mail: valeria@okt.ee

 

Kuldar Gorbunov

Ärikliendihaldur

Mob: (+372) 507 6267

E-mail: kuldar@okt.ee 

 

Tanel Villand

Ärikliendihaldur

Mob: (+372) 5331 3985

E-mail: tanel@okt.ee 

 


 

Tiina Reidma

Juhatuse liige

Mob: (+372) 5077 092

E-mail: tiina@okt.ee 

 

Allar Gorbunov

Juhatuse liige

Mob: (+372) 5032 798

E-mail: allar@okt.ee 

Orient Kontorikaubad AS

Registrikood: 10522366 KMKR: EE100442681

Pank: SEB Pank AS IBAN: EE121010022037133002 

SWIFT: EEUHEE2X

Ladu (E-R 08:00 - 17:00)

 

Visase tn. 5 11415 Tallinn - Via-Estonia laokompleks, estakaad nr. 2

 

Telefon: +372 6517 030 

Kontor (E-R 08:30 - 17:00)

 

Järvevana 7B, 10138 Tallinn

ePosti aadress: info@okt.ee

 

Telefon: +372 650 4885

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
6 + 2 =
Palun sisetage vastus küsimusele.