MEMORY DIMM 16GB PC25600 DDR4/K2 LD4BU008G-R3200GDXG LEXAR
Tellitav: 40tk SKU: LD4BU008G-R3200GDXG-LKO
THOR
Performance Gaming, DDR4
Module capacity 8GB, Quantity 2
3200 MHz, 288-pin DIMM
CL 16, Nominal voltage 1.2 V
Colour Black
DDR4
16 GB, Unregistered (unbuffered)
3200 MHz, CL 16
1.35 V, 288-pin DIMM
Ribakood/EAN: 843367127894
183.00 / tk
Sisaldab käibemaksu 24%
Kogus
Kohaletoimetamine
Kaubakuller:
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Ise järgi (Visase 5, Tallinn):
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Smartposti pakiautomaat:
Omniva pakiautomaat:
  • Tooteinfo
    • Summary
      Lexar THOR. Component for: PC, Internal memory: 16 GB, Memory layout (modules x size): 2 x 8 GB, Internal memory type: DDR4, Memory clock speed: 3200 MHz, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 16