MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000/K2 LD5U16G60C38LG-RGD LEXAR
Tellitav: 50tk SKU: LD5U16G60C38LG-RGD-LKO
Fierce DDR5 Performance
Delivers up to 6000MT/s1 with timing as low as CL32 for a next-gen experience.
Durable, Heat-Dissipating Design
The all-new THOR design features a 1.6mm thick durable heatsink in solid aluminum for superior heat dissipation.
Low-Profile Form Factor
At a mere 40mm high, this memory is perfect for compact PC builds.
DDR5
32 GB, 6000 MHz
CL 38, 1.35 V
288-pin DIMM
Ribakood/EAN: 843367136094
408.06 / tk
Ei sisalda käibemaksu
Kogus
Kohaletoimetamine
Kaubakuller:
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Ise järgi (Visase 5, Tallinn):
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Smartposti pakiautomaat:
Omniva pakiautomaat:
  • Tooteinfo
    • Summary
      Lexar LD5U16G60C38LG-RGD. Component for: PC, Internal memory: 32 GB, Memory layout (modules x size): 2 x 16 GB, Internal memory type: DDR5, Memory clock speed: 6000 MHz, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 38