MEMORY DIMM 32GB PC25600 DDR4/K2 F4-3200C16D-32GFX G.SKILL
Tellitav: 115tk SKU: F4-3200C16D-32GFX-LKO
Flare X
DDR4-3200 CL16-18-18-38 1.35V 32GB (2x16GB)
Flare X
Performance Gaming, DDR4
Module capacity 16GB, Quantity 2
3200 MHz, 288-pin DIMM
CL 16, Memory timings 16-18-18-38
Nominal voltage 1.35 V, Colour Grey
Rebirth of the Legendary AMD Performance Series
Designed for AMD Platforms
Faster Transfer Speed
Experience Performance
Power Efficient
Designed with a low voltage of 1.2V~1.35V at DDR4 standard, this lowers the memory voltage requirement by 20% from DDR3 memory kits! Now your system can perform even faster without becoming an expensive appliance heater.
DDR4
32 GB, Unregistered (unbuffered)
3200 MHz, CL 16
1.35 V, 288-pin DIMM
Ribakood/EAN: 4713294223739
276.61 / tk
Ei sisalda käibemaksu
Kogus
Kohaletoimetamine
Kaubakuller:
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Ise järgi (Visase 5, Tallinn):
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Smartposti pakiautomaat:
Omniva pakiautomaat:
  • Tooteinfo
    • Summary
      G.Skill Flare X (for AMD) F4-3200C16D-32GFX. Component for: PC/Server, Internal memory: 32 GB, Memory layout (modules x size): 2 x 16 GB, Internal memory type: DDR4, Memory clock speed: 3200 MHz, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 16