HDD ACC ENCLOSURE 2.5"/USB3.2 EE25-XA6C AXAGON
Tellitav: 4tk SKU: EE25-XA6C-LKO
EE25-XA6C USB-C 5Gbps ALINE box
A Compact aluminum USB-C 5Gbps - SATA 6G external box for 2.5" SSD/HDD.
Compact aluminum external AXAGON EE25-XA6C ALINE box with USB-C 5Gbps interface for 2.5” SATA HDD or SSD. The double-sided USB-C connector on the box together with the supplied USB-C -> USB-A cable enables a reliable connection to a computer.
The elegant brushed surface casing offers a sleek look while preventing unwanted fingerprints.
Form Factor 2,5"
Colour Black
Ribakood/EAN: 8595247908919
26.29 / tk
Ei sisalda käibemaksu
Kogus
Kohaletoimetamine
Kaubakuller:
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Ise järgi (Visase 5, Tallinn):
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Smartposti pakiautomaat:
Omniva pakiautomaat:
  • Tooteinfo
    • Vendor Homepage
      www.axagon.eu/en/produkty/ee25-xa6c
    • Category Code
      HDA
    • Unit Box Height
      0.035
    • Unit Box Length
      0.15
    • Unit Box Width
      0.1
    • Model
      EE25-XA6C
    • Form Factor
      2,5"
    • Cord length
      0.6
    • Colour
      Black
    • Dimensions
      129 x 79 x 13 mm