LCD Monitor LG 27BA75QB-B 27" Panel IPS 2560x1440 16:9 100Hz Matte Speakers Swivel Pivot Height...
Tellitav: 55tk SKU: 27BA75QB-B-LKO
LG
27” Full HD IPS Monitor
Model 27BA75QB-B
27", Swivel
Pivot, Height adjustable
Tilt, Display Matte
Panel IPS, Resolution 2560x1440
Form factor 16:9, Refresh rate 100Hz
Brightness 280, Contrast 1000:1
Horizontal 178 degrees, Vertical 178 degrees
1xHDMI, 1xDisplayPort
1xUSB 2.0, 1xUSB-C
1xHeadphones jack, 1xRJ45
Speakers, 100 mm x 100 mm
Colour Black 27 "
2560 x 1440 pixels, Wide Quad HD
16:9, LED
IPS, 5 ms
Flat, Contrast 1000:1
Maximum refresh rate 100 Hz, Pixel pitch 0.2331 x 0.2331 mm