LCD Monitor LG 27GR93U-B 27" Gaming/4K Panel IPS 3840x2160 16:9 144Hz Matte 1 ms Pivot Height...
Laos otsas SKU: 27GR93U-B-LKO
LG
27” UltraGear™ UHD Gaming Monitor with 144Hz Refresh Rate
- 27-inch UHD 4K (3840X2160) Display
- 144Hz Refresh Rate
- IPS 1ms (GtG) Response Time
Model 27GR93U-B
27", Gaming/4K
Pivot, Height adjustable
Tilt, Display Matte
Panel IPS, Resolution 3840x2160
Form factor 16:9, Refresh rate 144Hz
Brightness 400, Contrast 1000:1
Response time 1 ms, Horizontal 178 degrees
Vertical 178 degrees, 2xHDMI
1xDisplayPort, 2xUSB 3.0
1xUSB 3.0 type B, PSU External
100 mm x 100 mm 27 "
3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD
16:9, IPS
1 ms, Flat
Contrast 1000:1, Maximum refresh rate 144 Hz
2xHDMI ports quantity, 1xDisplayPorts quantity
Headphone out Yes, VESA Yes
Ribakood/EAN: 8806084254399
392.00 / tk
Sisaldab käibemaksu 24%