LCD Monitor LG 27UQ850V-W 27" Business/4K Panel IPS 3840x2160 16:9 60 Hz 5 ms Speakers Pivot...
Tellitav: 3tk SKU: 27UQ850V-W-LKO
LG
27UQ850V-W
27” UHD 4K IPS display with 2000:1 contrast ratio
Model 27UQ850V-W
27", Business/4K
Pivot, Height adjustable
Tilt, Panel IPS
Resolution 3840x2160, Form factor 16:9
Refresh rate 60 Hz, Brightness 400
Contrast 2000:1, Response time 5 ms
Horizontal 178 degrees, Vertical 178 degrees
Displayable colours 1070 million, 2xHDMI
1xDisplayPort, 1xUSB 2.0
2xUSB 3.0, 1xUSB-C
1xHeadphones jack, Speakers
27 "
3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD
16:9, LCD
IPS, 5 ms
Flat, Contrast 2000:1
Maximum refresh rate 60 Hz, Pixel pitch 0.1554 x 0.1554 mm