LCD Monitor LG 32GS60QC-B 32" Gaming/Curved Panel VA 2560x1440 16:9 180 Hz Matte 1 ms Tilt...
Tellitav: 64tk SKU: 32GS60QC-B-LKO
LG
32GS60QC-B
32'' UltraGear™ Full HD 180Hz 1ms AMD FreeSync™ HDR10 1000R Curved Gaming Monitor
- 32" QHD 1000R Curved Display
- 180Hz refresh rate
- 1ms (GtG) response time
- HDR10 / up to sRGB 99% color gamut expression
- 3-side virtually borderless design
- AMD FreeSync™ / VESA certified AdaptiveSync
Model 32GS60QC-B
32", Gaming/Curved
Panel VA, Resolution 2560x1440
Form factor 16:9, Refresh rate 180 Hz
Brightness 300, Contrast 3000:1
Display Matte, Response time 1 ms
Horizontal 178 degrees, Vertical 178 degrees
Displayable colours 16.7 million, 2xHDMI
1xDisplayPort, 1xHeadphones jack
Tilt, 100 mm x 100 mm
31.5 "
2560 x 1440 pixels, Quad HD
16:9, LCD
VA, 1 ms
Curved, Contrast 3000:1
Maximum refresh rate 180 Hz, Pixel pitch 0.272 x 0.272 mm
2xHDMI ports quantity, 1xDisplayPorts quantity
Headphone out Yes, VESA Yes
Ribakood/EAN: 8806096090657
166.13 / tk
Ei sisalda käibemaksu
Kogus
Kohaletoimetamine
Kaubakuller:
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Ise järgi (Visase 5, Tallinn):
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
  • Tooteinfo
    • Summary
      LG 32GS60QC-B. Display diagonal: 80 cm (31.5"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: LCD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black