MOBILE CHARGER WALL USB 65W/GAN 3PORT ACU-DPQ65W AXAGON
Tellitav: 35tk SKU: ACU-DPQ65W-LKO
ACU-DPQ65 PD3.0 & QC4+ 3xOUTPUTS wall charger 65W
GaN wallcharger 3x port (USB-A + 2x USB-C), PD3.0 / PPS / QC4+ / SFC2.0 / AFC / SCP / FCP / Apple. 65W total power.
Model name ACU-DPQ65W
Type Wall, 1xUSB 3.0
2xUSB-C, Output power capacity, W 65 Watts
Colour White, Dimensions 103 x 36 x 32 mm
Weight 0.118 kg ACU-DPQ65W
1xUSB 2.0 ports quantity, 2xUSB Type-C ports quantity
Fast charging Yes, Charger type Indoor
3xNumber of simultaneously connected devices (max), USB Power Delivery (USB PD) Yes
Product colour White, Maximum power 65 W
Maximum output voltage 20 V, Weight 118 g