SAMSUNG LS49DG950SUXEN ODYSSEY OLED 49in
Tellitav: 3tk SKU: LS49DG950SUXEN-LSO
SAMSUNG LS49DG950SUXEN ODYSSEY OLED G9 G95SD 49inch 240Hz SMART 1800R DWQHD 5120x1440 240Hz QD-OLED Glare-Free 0.03ms 1800R