Teleri seinakinnitus VESA ADAPTER PLATE 22-42" FPMA-VESA200 NEOMOUNTS
Tellitav: 4tk SKU: FPMA-VESA200-LKO
The NewStar VESA adapter, model FPMA-VESA200 allows a VESA mount with 75x75 or 100x100 mm interface to be used with displays with VESA hole patterns of 100x200, 200x200 and 120x180 mm (JVC holepattern). Ideal when flat screen needs different VESA pattern to select wall-, desk- or ceiling mount.
NewStar FPMA-VESA200 is suitable for screens up to 42" (105 cm). The weight capacity of this product is 35 kg each screen. Depth of this adapter is 3 millimetres only. The adapter is suitable for screens that meet VESA hole pattern 100x200, 200x200 and 120x180 mm (JVC holepattern). Different hole patterns can be covered using NewStar VESA adapter plates.
Max. weight 35 kg
Fits screens sized 22-42", 50 mm x 50 mm
200 mm x 200 mm, Colour Silver
The Neomounts VESA adapter, model FPMA-VESA200 allows a VESA mount with 50x50, 75x75 or 100x100 mm interface to be used with displays with VESA hole patterns of 100x200, 200x200 and 120x180 mm (JVC holepattern). Ideal when flat screen needs different VESA pattern to select wall-, desk- or ceiling mount.
Neomounts FPMA-VESA200 is suitable for screens up to 42" (105 cm). The weight capacity of this product is 35 kg each screen. Depth of this adapter is 3 millimetres only. The adapter is suitable for screens that meet VESA hole pattern 100x200, 200x200 and 120x180 mm (JVC holepattern). Different hole patterns can be covered using Neomounts VESA adapter plates.
All installation material is included with the product.
Housing material Steel
Maximum weight capacity 35 kg, Panel mounting interface 100 x 100/75 x 75/200 x 200/100 x 200/200 x 100/50 x 50 mm
Maximum screen size 42 ", 1xNumber of displays supported
Weight 770 g
Ribakood/EAN: 8717371441302
17.00 / tk
Sisaldab käibemaksu 24%
Kogus
Kohaletoimetamine
Kaubakuller:
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Ise järgi (Visase 5, Tallinn):
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Smartposti pakiautomaat:
Omniva pakiautomaat:
  • Tooteinfo
    • Summary
      Neomounts FPMA-VESA200 VESA-adapter 22-42". Product colour: Silver, Housing material: Steel, Maximum weight capacity: 35 kg. Weight: 770 g. Package height: 228 mm, Package width: 223 mm, Package depth: 30 mm. Master (outer) case net weight: 16.2 kg, Master (outer) case width: 460 mm, Master (outer) case length: 370 mm. Package net weight: 810 g