TV SET ACC WALL MOUNT BLACK/32-55" LED-W400BLACK NEOMOUNTS
Tellitav: 3tk SKU: LED-W400BLACK-LKO
The Neomounts by Newstar wall mount, model LED-W400BLACK is a fixed wall mount for flat screens up to 55?. This mount is a great choice when you want the ultimate viewing flexibility with your flat screen. Depth of this mount is 1,8 centimetres. Neomounts by Newstar LED-W400BLACK is suitable for screens up to 55". The weight capacity of this product is 35 kg. The wall mount is suitable for screens that meet VESA hole patterns between 100x100 and 400x400 mm. Create a clean design ambiance for your flat screen TV in a living room, bedroom or public environment. All installation material is included with the product.
Max. weight 35 kg
Fits screens sized 32 - 55", Distance to wall 1.8 cm
100 mm x 100 mm, 400 mm x 400 mm
Colour Black 1xNumber of displays supported
Maximum weight capacity (per display) 35 kg, Maximum weight capacity 35 kg
Minimum screen size 32 ", Maximum screen size 55 "
Minimum VESA mount 100 x 100 mm, Maximum VESA mount 400 x 400 mm
Mounting type Wall, Housing material Steel
Colour Black, Weight 1.73 kg
Ribakood/EAN: 8717371446307
69.60 / tk
Sisaldab käibemaksu 24%