TV Set DAHUA 32" 1366x768 Android TV Black DHI-LTV32-SD100
Tellitav: 11tk SKU: DHI-LTV32-SD100-LKO
LTV32-SD100
32'' HD Android TV
> 178°H/178°V extra-wide viewing angle for overall viewing performance
> Support the adjustment of brightness, contrast, color and definition of the display
> Support multiple signal inputs
> Professional thermal design to extend equipment lifespan
> Physical button and infrared remote dual control mode
32"
80cm, Resolution 1366x768
Brightness 240, Response time 6.5 ms
Horizontal 178 degrees, Vertical 178 degrees
2xHDMI, 2xUSB 2.0
1xOptical S/PDIF, 1xRJ45
Speakers, Speaker Output 6W+6W
TV OS Android TV, 200 mm x 200 mm
Colour Black, Energy efficiency class E
32'' HD Android TV
DHI-LTV32-SD100
31.51 ", LED
Flat, 16:9
Brightness 240 cd/m², Contrast 3500:1
1366 x 768 pixels, Smart TV Yes
Wi-Fi Yes, Weight 4.1 kg
Ribakood/EAN: 6939554906664
138.71 / tk
Ei sisalda käibemaksu
Kogus
Kohaletoimetamine
Kaubakuller:
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Ise järgi (Visase 5, Tallinn):
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Tarne tuppa:
  • Tooteinfo
    • Summary
      Dahua Technology DHI-LTV32-SD100. Display diagonal: 80 cm (31.5"), Display resolution: 1366 x 768 pixels, HD type: HD, Display technology: LED, Screen shape: Flat, LED backlighting type: Direct-LED. Smart TV. Display brightness: 240 cd/m², Response time: 20 ms, Contrast ratio (typical): 3500:1, Native aspect ratio: 16:9. Wi-Fi, Ethernet LAN. Product colour: Black