Varikatus MIRADOR-111 3x6m, valge
Tellitav: 2tk SKU: 13598-MBL761
Varikatus MIRADOR-111 3 x 6 x H2,5 m, valge.
Seinad ja kardinad ei kuulu komplekti, need on võimalik eraldi juurde tellida.
Varikatuse põhikonstruktsioon on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud pulbervärviga.
6 tugiposti 111 x 111 mm, horisontaaltala 140 x 75 mm.
Alumiiniumist katuselamellid 173 x 30 mm.
Varikatuse täpsed mõõdud: 3012,5 x 5914 x H2508 mm.
Ribakood/EAN: 4741243135987
4 569.00 / tk
Sisaldab käibemaksu 24%