Töökohtade ergonoomilisuse hindamine

Kas oled tundnud töölaua taga töötades pea-, kaela-, seljavalu, silmade väsimust?

  • 1/3  kutsehaigustest on tingitud püsivast pingest ja sageli korduvatest liigutustest. Näiteks USA-s tehakse aastas 70 miljonit arstivisiiti, mille põhjuseks on lihaste ja liigeste probleemid. Töötajate kaebuste kulud on üle 20 miljardi dollari, kokku majanduskulud  on vahemikus 45-54 miljardit dollarit.
  • Prantsusmaal kannatab valulise karpaalkanali sündroomi all hinnanguliselt 600 000 inimest
  • Suurbritannias puuduvad inimesed lihase- ja luuvalude tõttu kuni 13 tööpäeva aastas ja keskmine töölt puudumise kulu töötaja kohta on 884£
  • Norras tehtud uuring näitab, et investeerides ergonoomiasse 338 992 NK, tõi see aasta jooksul tulu 3 226 194 NK, seda vähenenud koolituskulude, värbamiskulude ja töövõimetuskulude arvelt.

Orient Kontorikaubad pakub võimalust lasta oma töökoht ergonoomika toodete spetsialistil üle vaadata ning lasta muuta see ergonoomiliselt korrektseks kasutades 3M ergonoomilisi tooteid. Toodete proovimisperiood on üks nädal, mille jooksul saad ise veenduda selles, kuidas mõjub korras ja mugav töökoht enesetundele ja töötulemustele. Meie organiseerime toodete toomise, ülespaneku kui ka viimise. Püsiklientidele on töökohtade ergonoomilisuse hindamise teenus tasuta.

 

Täpsem info telefonil 650 4873 või e-kirjaga info[ät]okt.ee

MasterCard VISA