Arhiveeri arukalt

 
Aasta algus on teada-tuntud arhiveerimishooaeg ning sel ajal vajad sa korralikke ning asjalikke tooteid. Anname mõned ideed juhuks, kui soovid oma arhiveerimistooteid uuendada, täiendada või oled lausa esimest korda seda tähtsat toimingut tegemas.
 
Meie toodete seast leiad erinevaid arhiveerimiskarpe, rõngaskaasi ja registraatoreid.

Keskkonna- ja loodusesõpradele soovitame arhiivikarpe, mis on valmistatud 100% ümbertöödeldud materjalist. Naturaalset pruuni värvi kartongist arhiivikarp sobib igasse (kodu)kontorisse ning tagasihoidlik välimus kannab endas sõnumit „less is more“.

Arhiivikarbid nööpkinnitusega on neile, kas armastavad lihtsaid ning klassikalisi tooteid. Nööpkinnitus kui vahva detail annab arhiivikarbi klassikalisele muljele väikese lisaväärtuse.

Kaanega musta värvi Leitz arhiivikast „Click & Store“ sobib nii kontorisse kui koju. Lihtne, kuid pilkupüüdev välimus annab arhiivikastile luksusliku välimuse ning vastupidav kartong, mis on kaetud PP plastiga, tagab toote tugevuse. Toode on kiirelt ja lihtsalt trukk-kinnituste abil kokkupandav ning sobib erinevate dokumentide, CD-de, kataloogide ja paljude väikesemate asjade arhiveerimiseks. Igati sobilik toode, mis kindlasti leiab oma koha nii tööl kui kodus, sest oma lihtsa ja praktilise välimusega sobib see igasse kontorisse ning aitab kodus CD-del ja väikestel asjadel oma kindla koha leida.

Kui vajad suuremamõõdulisi arhiivikaste, siis sobivad selleks Esselte või Fellowes heledast kartongist tooted. Tugevdatud külgedega arhiveerimiskast on ideaalne rippkaante ning teiste dokumentide kindlaks hoiustamiseks.

Fellowes arhiveerimiskarpide näol  on tegemist samuti ökotoodetega.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Registraatoreid on meil suur valik. Erinevad suurused, erinevad värvid- valik on sinu! Saad valida enda kontori värvigammaga sobivad registraatorid või hoopiski igapäevaelu ilmestamiseks midagi hoopis kirevamat.

Näiteks kevade ootust aitab leevendada heleroheline A4 formaadis Esselte registraator. Hea on ka teada, et toode on valmistatud 70% ümbertöödeldud kartongist.

Või vahest hoopiski laimirohelised rõngaskaaned väiksema arvu lehtede turvaliseks säilitamiseks? Sisepoolel asuv läbipaistev kolmnurktasku hoiab dokumentidega koos ka väiksema formaadiga paberid, et midagi kaotsi ei läheks.

Kui ühte kausta tuleb mahutada rohkem lehti, on heaks valikuks Leitz Bebop registraator. See toode mahutab kuni 400 lehte ja omab 50% rohkem avanevad mehhanismi- nii saab pabereid köita nii vasaku kui ka parema haara külge. Kõik see lihtsustab registraatori kasutamist pikema aja jooksul, sest sel tootel on lausa 5 aastat garantii.

 

Leia kõik endale vajalikud arhiivikaubad meie kontoritarvete veebikaubamajast>> või anna julgesti teada, kuidas saame Sulle kasulikud olla? Helista meile +372 650 4885, küsi pakkumist päringvormil>> , kirjuta info@okt.ee>> ja tule külla Pärnu mnt 160F, Tallinn E-R 8.30-17.30

Kirjalikele pöördumistele garanteerime vastuse 2 tunni jooksul äriajal, väljaspool äriaega esimesel võimalusel

 

 

 

 

 

 

Date: 
Tuesday, March 3, 2015 - 09:45
MasterCard VISA