Kontoritarvete supermarketist saab kõike

Miks me armastame supermarketeid? Aga sellepärast, et sealt saab osta kõik asjad ühest kohast, alustades saia ja vorstiga, lõpetades juturaamatu ning kummikutega. Meie tooteid ja teenuseid saab samamoodi valida, justkui oleks Sa ostlemas suures supermarketis. Kontoritarvete supermarketis. Nii ei pea muretsema, et ühed asjad tuleb ühest kohast soetada ja teised hoopiski mujalt valida. Meilt saab lisaks igapäevastele bürootoodetele tellida veel mitmeid muid vajalikke tooteid ja teenuseid.
 
Kui on vaja printeri toonerit täita või turundajale värvilisi markereid osta, siis on Orient Kontorikaubad Sinu või Sinu firma parim kontorivarustaja! Kaubad tuuakse Sulle koju või kontorisse kätte, vali vaid sobiv kauba kättetoimetamise viis. Kui tellid piisava summa eest, on kodukontorisse või tööle kaupade toomine lausa tasuta. Nii lihtne see ongi! Sina võid rahumeeli (kodu) kontoris kuuma kakaod juua või tööl kiirete päevatoimetustega tegeleda, meie teeme selle aeganõudvama ostuprotsessi osa Sinu eest ära. Iga ilmaga!
 
Kas toonerikassetid saavad ülikiirelt tühjaks? Kas püüad küll säästlikumalt printida ning ettevõttes keskkonnahoidlikku käitumisviisi propageerida, kuid toonerid saavad ikka hämmastava kiirusega tühjaks? Mida siis nende tühjade toonerikassetidega teha? Meie aitame Sul toimida keskkonnasõbralikult ning säästvalt. Selleks telli meilt tooneri kogumiskast ja meie juba hoolitseme selle eest, et kast regulaarselt tühjendatud oleks ning uued, täidetud toonerikassetid asemele toodud. Printimist ju kontoris ikka ette tuleb, sellest ei saa üle ega ümber. Küll aga oled teinud väikese sammu, mis loodust säästab ja meelerahu lisab.
 
Kas visiitkaardid on kõigil töötajatel olemas, äkki on hoopis viimased veel sahtlipõhjas ja üksikud rahakoti vahel? Teate ju küll, visiitkaardid- need väikesed abimehed taskus, mida ka ükski parim tehnikavidin pole välja tõrjunud. Kui need väikesed, kuid üliolulised töötaja isikutunnused otsakorral ei maksa meelt heita. Orient Kontorikaubad on koht, kus valmistatakse ka visiitkaarte. Ning peagi on kõigil firma töötajatel uued, värskelt trüki järgi lõhnavad salarelvad, milleta ei lahku üks tubli töötaja ei kodunt ega töölt. Ikka visiitkaartidega.
 
Muide, meilt saab ka templeid tellida- nii traditsioonilisi büroos kasutatavaid, kui ka vahatempleid. Vahest on keegi kontoris pulmaplaane pidamas või ajaloohõngulist teemapidu korraldamas? Aitame ka sellisel juhul, pisut töövälisel teemal hea meelega.
 
Ja kindlasti ei ole meie tooted ja teenused vaid suurtele firmadele ning rahvarohketele büroodele mõeldud. Ka eraisikud on meie klientideks oodatud ning anname oma parima, et kõigi klientide soove täita.
 
Firmaüritusi ja tähtpäevi jagub samuti terveks aastaks. Anna meile oma soovidest aegsasti teada ning Sa ei pea suvepäevadeks valmistumiseks üldsegi suvesoojani ootama. Meie poolt on pakkuda hulk sobivaid tooteid, mis Sinu kliente või koostööpartnereid rõõmustaks. Pealetrükiga erinevad praktilised tooted, mis sobivad ka nõudlikumale maitsele, on meie tootevalikus samuti esindatud. Sina vaid vali sobiv välja ning kuuma kohvi juues (ettevaatust, arvuti!) võid suvepäevadeks vajalikud kingitused ära tellida juba siis, kui väljas alles lumetorm lõõskab.
 
 
Leia kõik vajalikud kontoritarbed meie e-poest 
või anna julgesti teada, kuidas saame Sulle kasulikud olla?
Helista meile 650 4885, kirjuta info@okt.ee * ja tule külla Pärnu mnt 160F, Tallinn E-R 8.30-17.30
*äriajal vastame hiljemalt 2 tunni jooksul, väljaspool äriaega esimesel võimalusel
 
Date: 
Tuesday, February 10, 2015 - 11:00
MasterCard VISA