Tere, külaline!
|

Kelmikalt ja nutikalt kontorisse

17.08.2015

Kelmikalt ja nutikalt kontorisse

Suvepuhkus on peagi läbi ning taas tuleb end töölainele häälestada. Et see lihtsam oleks ning tööle naasmine valutumalt edeneks, on meil pakkuda mitmeid vahvaid tooteid hea hinnaga ja nii mõnedki kingitused. Puhkus on ju tore- meie teeme omalt poolt kõik, et ka tööpostile naastes edeneks kõik, nagu lepase reega. Korralike töövahenditega on ka töötamine sama huvitav ja lõbus, nagu suvepuhkus. Või noh, peaaegu.

Märkmepabereid ei ole üheski kontoris liiga palju, neid lihtsalt läheb kogu aeg vaja. Post-it Super Sticky märkmepaberid on mõnusaks abivahendist, kui tahad kindel olla, et sinu jäetud sõnum või info kindlasti kohale jõuaks. Märkmepaberitel on tugevam liim, kui klassikalistel märkmepaberitel- nii on need kindlalt kinnitatavad ja võid kindel olla, et need märkmepaberid juba tähelepanuta ei jää.

Muuseas, meil on sulle ka kingitus: ostes paki 622 märkmepabereid, saad kingituseks lustakad põlvikud. Põlvikud ei ole kindlasti väikeste tüdrukute ja pisikest poiste pärusmaa. Kanna neid kelmikaid põlvikuid uhkelt kontoriski ja nii tood kaasa alles hiljaaegu lõppenud suvised puhkusemälestused. Ja võid kindel olla, et sinu poolt edastatud sõnumid jõuavad kohale- põlvikutega sa juba kontoris märkamatuks ei jää ja Super Sticky märkmepaberid aitavad sind samuti.

Kui ostad 2 pakki 622 märkmepabereid, saad lisaks veel kingituseks ilusa märkmepaberi aluse. Nii on olulised töövahendid olemas ja kingitused teevad hinge rõõmsaks. Mis saaks veel parem olla?

Samuti vaata üle oma (kodu)kontori liimivarud- äkki on need suvepuhkuse ajal lootusetult kaduma läinud või lihtsalt otsa saanud? Soeta omale hetkel soodsa hinnaga Scotch Classic liimipulgad, mis on lõhnatud ja liimivad nii pappi kui paberit, nii puitu kui kangast. Liimipulk on vajalik abimees nii tööl kui kodus- peagi algav kooliaasta toob ju pere väiksematele samuti meisterdamist. Fakt, et liim on riietelt väljapestav, rõõmustab iga pereema.

Peale suvepuhkust võib aju end aegajalt ikka puhkuselainele lülitada ja unistades mitmed asjad sassi ajada. Selle vastu aitavad Post-it järjehoidjad. Soeta omale ja äsja puhkuselt naasnud kolleegidele komplekt värvilisi järjehoidjaid, mida saab kinnitada näiteks märkmiku või päeviku vahele ja edaspidi on vajalike asjade leidmine palju lihtsam ja mugavam. Lase oma ajul puhata ja jäta järjehoidmise vastutav tööülesanne Post-it järjehoidjatele.

Scotch Precision roostevabast käärid peaks samuti kuuluma iga (kodu)kontori töölaua sahtlisisu hulka. Teravad, mugavad ning vastupidavad käärid lõikavad nii paberit kui kangast, sobivad nii fotode (suvisest puhkusest on ju ometi terve hunnik pilte ootamas?) kui papi lõikamiseks. Ja enam ei pea muretsema, et vasakukäelised kolleegid kehvemas seisus on ning kaht tüüp kääre soetama - Scotch Precision käärid sobivad nii parema- kui vasakukäelistele.

Veel on meil pakkuda väga hea hinnaga Scotch eemaldatavat kleepmassi kergete esemete, paberite ja plakatite seinale kinnitamiseks. Kas me juba mainisime, et see on eemaldatav? Sa ei pea enam muretsema, et seinavärv rikutud saab või tapeet koos kleepmassi eemaldamisega ära tuleb. Kasuta julgelt Scotch kleepmassi, et inspireerida ja motiveerida oma kolleege- visualiseerimine on võimas vahend ja parim viis selleks on riputada olulised asjad tähtsa sõnumiga nähtavale kohale. Kasvõi pilt järgmise puhkuse sihtkohast!

Ole nutikas ja telli mugavalt vahvad Post-it ja Scotch:

  • märkmepaberid
  • liimipulgad
  • järjehoidjad
  • käärid
  • kleepmass

hea hinnaga ja saa kingitusi SIIN

 

Tagasi blogisse Facebook Jaga