Tere, külaline!
|

Moekas arvutikott moodsale büroolasele

10.11.2015

Moekas arvutikott moodsale büroolasele

Kas soovid kontoris moekalt ringi käia? Selleks ei pea üldse Pariisi moodi jälgima, piisab ühest korralikust ning kvaliteetsest aksessuaarist. Ja üks trenditeadlik büroolane ei saa üle ega ümber asjalikust arvutikotist. Tööalaselt vajalik ning samas ka kaunis detail igas päevas.

 

Klassika armastajatele pakume erinevaid kohver-portfelle, mis näitavad kandja head maitset ning moeteadlikkust. Näiteks arvutikott Chivago Cambridge konjaki tooni stiilne ning ajatu ehisnahast arvutiportfell neile, kes mustale värvile pisut julgemaid toone hindavad ja oma igapäevatöösse särtsu juurde soovivad. Tootel on 2 aastane garantii ja võime lubada, et selle kohver-portfelliga te juba hallis massis märkamatuks ei jää.

 

Kui on vaja tihti reisida ja lennujaamas-rongijaamas pagasi vedamine harjumuspäraseks tegevuseks, siis on heaks lahenduseks arvutikohver Leitz Carry-on Trolley Smart Traveller sülearvutikott. Ratastel arvutikotti on mugav käsipagasina kaasa vedada ning toode on tehtud kombineeritud polüestrist ning ehisnahast. Kõik vajalik on kaasas, nii saad ka rongisõidu või lennuki lendamise ajal endiselt tööd teha.

 

Leitz on ka naistele spetsiaalse arvutikoti valmistanud: ikka sellise, kuhu kõik vajalik ära mahub. Kombineeritud polüestrist ning ehisnahast kott mahutab nii sülearvuti kui tahvelarvuti.  Nahast polsterdatud sangad teevad kalli kraami kaasaskandmise võimalikult mugavaks ning aegumatu ja klassikaline musta värvi kott sobib iga riietusega.

 

Kes rohkem casual stiili armastab ning tihti jala, rattaga või lausa mootorrattaga liigub, sellele pakume sülearvuti jaoks Targus CN600 seljakotti. Mõnus seljakott mahutab kuni 16“ ekraaniga sülearvuti, samuti on kotil olemas hoidik CD-mängija jaoks. Garantii 36 kuud lubab, et tegu on mugava ja vastupidava tootega.

 

Ka kodus töötades paki puhkehetkedeks arvuti arvutikotti- nii hoiad seda võimalike ja ootamatute kahjustuste eest ning mis peamine, tolmu eest kaitstuna. Hoolikalt hoitud arvuti peab kauem vastu. Tolm on üks vaikselt, kuid tüütult ligi hiiliv kahjur, mis märkamatult võib su töövahendi eluiga oluliselt lühendada.

 

Kõik valikus olevad arvutikotid leiad >>SIIT

Tagasi blogisse Facebook Jaga