Tere, külaline!
|

Templite valmistamisel usalda asjatundjaid

01.12.2015

Templite valmistamisel usalda asjatundjaid

Templeid läheb nii tööl kui kodukontoris ikka vaja. Orient Kontorikaubad pakub oma teenuste seas ka erinevate templite valmistamise võimalusi. Ja valikut on. On isemärguvad templeid ja nende tarvikuid, on automaat ja elektroonilisi templeid ning kiirelt kuivavaid templeid igale pinnale. Võta meiega ühendust ning koos leiame sobivaima templi sulle ja su firmale.

Kõige väiksemad, 12 cm läbimõõduga, templid on võimalik saada ka koos võtmehoidjaga. Nii ei pea muretsema, et tempel maha ununeb- riputa see oma võtmete külge ja tempel on sinuga igal pool kaasas. Lihtne ja mugav ja alati olemas.

Kui tööülesannete hulka kuulub päevast päeva mitmete paberite läbivaatamine ja sorteerimine, saame abiks olla. Telli templid erinevate tekstidega (a´la „salajane“, „tähtkiri“, „kinnitan“ jne) ja su töö edeneb kiiremini ning paberid saavad kiirelt sorteeritud. Õige tempel kasutusse ja kõik on kontrolli all.

Kirjade saatmisel on abiks numeraatorid- isemärguv kuupäevatempel, kuhu saab ka saatja andmed kenasti ära mahutada. Ahjaa, mis on isemärguv tempel? Tegu on tootega, mis võib seista kaaneta ning ei kuiva õhu käes, kontsenteeritud värv on poorses templikummis ning värvi jätkub umbes 30...50 tuhande jäljendi tegemiseks.

Kui isemärguv tempel tööülesannete täitmisel ei sobi, siis on olemas vanad head templipadjad. Templipadja värvi on võimalik ka ise vastavalt tööiseloomule valida- saadaval on must, sinine, punane ja lilla templipadi. Vali endale sobiv ja ära unusta ka templivärvi tellida. Sinine, lilla, must, punane ja roheline on siingi värvivalikuna olemas.

Kel suuremamahulised tööd ees on, neile pakume kiirelt kuivavat templivärvi. Et ikka töö saaks tehtud ja tempel loetav oleks.

Templid töötaja kontaktandmete või firma aadressi ja peamiste andmetega teevad igapäevase postisaatmise kiiremaks- hetkega on ümbrikul olemas saatja andmed. IDEAL templid on erineva suurusega ning vastavalt info mahule saab valida omale sobivaima templi. Näiteks templile mudel IDEAL 300 saab mahutada lausa kuni 9 rida teksti.

Kes vanaaegset hõngu hindab ja vastavat meeleolu luua soovib, siis on meie teenuste seas ka vahatemplite valmistamine. Vahatempel sobib kirjade, kutsete, ümbrike sulgemiseks nii pulmapeol, teemapeol või stiilsel õhtusöögil. Kasutusvaldkond on lai- kus aga esiisadeaegset ning stiilipuhast elegantset meeleolu luua soovitakse. Kutse või kaardi saaja näeb, et tema jaoks on rohkem aega pühendatud ning keegi pole vahepeal võõrale infole ligi pääsenud- selleks ju vahatempel ongi. Lisaks veel pitseri aegumatu välimus, mis iga ümbriku ja kutse välimusele lisaväärtust annab.

 

Valmistemplid leiad >> SIIT

Lisainfo templite valmistamise kohta leiad >> SIIT

 

Tagasi blogisse Facebook Jaga